19 медалей підкорили жмеринчани на Кубку області з греко-римської

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 27.11.2018 22:29
  • 0

Під час спортивних змагань з греко-римської боротьби серед дорослих за звання чемпіонів змагалися найсильніші борці Вінницької області. Жмеринчанам вдалося підкорити 19 медалей.

Впродовж двох днів, 23-24 листопада, в залі «Олімп», що у парку культури та відпочинку відбувався Кубок області з греко-римської боротьби. Участь взяли близько 100 спортсменів області.

Жмеринка.City

У підсумку жмеринчанам вдалося вибороти 19 медалей: 9 золотих, 4 срібних та 6 бронзових. Місця розподілилися наступним чином: у ваговій категорії до 55 кг 1 місце виборов Дмитро Дубовецький, 2 місце посів Валентин Миронюк, 3 місце підкорив Михайло Васильківський. У ваговій категорії 60 кг 1 місце виборов Андрій Чернілевський, 3 місце – Максим Лук'яненко. 1 місце у ваговій категорії 63кг посів Богдан Варшавський, 3 місце – Владислав Юшкалюк. У ваговій категорії 67кгзолото виборов Максим Задриборода, срібло дісталося Андрію Войтко. У ваговій категорії 72 кг першу сходинку підкорив Артем Заморський, другу – Дмитро Рожок, 3 місце дісталося Ярославу Радійчуку. Золото у ваговій категорії 77 кг виборов Ілля Дячин, бронзу підкорив Олександр Буєвський. У ваговій категорії 82кг срібло підкорив Філіп Крючков, бронзу – Олексій Рога. Володимир Івахів став володарем золотої медалі у ваговій категорії 87кг, а Валентин Тютя – у категорії 97 кг. У найважчій категорії – 130 кг золото підкорив жмеринчанин Олександр Маринчук.

Начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Андрій Стемповський, Жмеринська міська Федерація греко-римської боротьби та тренерський колектив на чолі із Заслуженим тренером України Віктором Хлібойком щиро вітають спортсменів та бажають подальших успіхів на спортивних аренах.