Жмеринські волейболісти – срібні призери Чемпіонату обласної дитячої ліги

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 23.05.2019 23:55
  • 0

18-19 травня у місті Калинівка відбувся Чемпіонат ОДЛ з волейболу серед дівчат 2007-2008 року народження. Це перший старт цієї вікової групи. У змаганнях взяли участь команди міст: Калинівка, Жмеринка, Крижопіль, Могилів-Подільський, Козятин, Вінниця.

Усі команди показали свою майстерність і справжню боротьбу. Ігри проходили цікаво, різноманітно, емоційно і непередбачувано. Найяскравіше пройшли фінальні змагання. Команда Крижополя посіла третє місце, обігравши команду Могилів-Подільського (2:1). У запеклій боротьбі жмеринчанки посіли друге місце, поступившись команді з Калинівки з рахунком 1:2.

Євгенія Малаховська визнана кращим атакуючим гравцем. Дівчатка показали достойну і красиву гру.

Фото тренерів

До складу команди увійшли: Євгенія Малаховська, Антоніна Мамроцька, Ангеліна Шнайдер, Аліна Олійник, Вікторія Колосюк, Олена Панькевич, Евеліна Самсонюк, Вікторія Самсонюк, Діана Дзюба, Анастасія Печеніна.

Тренери Марія Кузьмінська та Лілія Шедова пишаються своїми вихованками.