У Жмеринці відбувся обласний чемпіонат з греко-римської боротьби: відео

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 04.02.2019 21:40
  • 0

1-2 лютого Жмеринка приймала найсильніших спортсменів Вінниччини 2004-2006р.н. Обласний чемпіонат з греко-римської боротьби традиційно відбувся у борцівскій залі «Олімп», в парку культури та відпочинку.

Понад 120 учасників змагалися за звання чемпіонів у категорії «молодші юнаки». На початку змагань усіх спортсменів та гостей привітали граційні гімнастки, вихованки Центру позашкільної роботи. Чарівні мелодії лунали у виконанні вихованців Дитячої музичної школи.

Бути витривалими і йти до своєї мети побажали юнакам Голова колегії суддів Федерації греко-римської боротьби Олег Собчук та Заслужений тренер України, Почесний громадянин міста Віктор Хлібойко.

У ході запеклої боротьби жмеринчани здобули 9 медалей: 4 золотих, 2 срібних та 3 бронзових.

Жмеринка.City

У ваговій категорії 38 кг срібло воборов Назар Громський, у ваговій категорії 41кг золото турніру підкорив Максим Вдовін, бронду у ваговій категорії 48кг підкорив  Іван Войтко. Ілля Задриборода підкорив бронзу у ваговій категорії 52 кг. У ваговій категорії 57кг І місце підкорив Денис Здищук, ІІІ місце дісталося Максиму Жмурко, золото у ваговій категорії 62кг виборов Артем Гундерук, Антону Борісову вдалося посісти І місце у ваговій категорії 62кг. Ілля Борщенко виборов срібло турніру у ваговій категорії 85кг.

Наприкінці змагань начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Андрій Стемповський подякував секретарю міської ради Юрію Світлаку за підтримку і розвиток спортивної галузі, а також привітав Ігоря Бичкова, який отримав звання чемпіона України серед дорослих у ваговій категорії до 72 кг. Історія спорту України та Вінниччини запам'ятає Ігоря як наймолодшого чемпіона України серед дорослих з греко-римської боротьби 2019 року, якого на Вінничині вже не було 10 років.

Нагадаємо, що Ігор Бичков та Артем Заморський стали призерами Міжнародного чемпіонату з греко-римської боротьби.