12 медалей Чемпіонату Вінницької області – у жмеринських борців: відео

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 11.02.2019 17:02
  • 0

Чемпіонат Вінницької області з греко-римської боротьби серед кадетів 2002-2003 років народження відбувся у Жмеринці 8-9 лютого. Впродовж двох днів понад 100 борців зі всієї області змагались за звання чемпіонів.

На початку змагань усіх спортсменів та гостей привітали вихованці дитячої музичної школі, у виконанні яких прозвучали чарівні мелодії. Успіхів, професійного росту, перемоги найсильнішим побажали юнакам заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська та Заслужений тренер України, Почесний громадянин міста Віктор Хлібойко.

Фото Жмеринка.City

На борцівському килимі вирували справжні спортивні пристрасті та емоції. У підсумку змагань жмеринським борцям вдалося завоювати 12 медалей: 4 золотих, 5 срібних і 3 бронзових. У ваговій категорії 45кг друге місце посів Іван Войтко, першість у ваговій категорії 51кг виборов Михайло Васильківський, другим став Олександр Мудрий. У вазі 55кг першим став Віктор Погончук, другим – Анатолій Кушнір, третє місце розділили Євген Толкач, Антон Кушер. Перше місце у вазі 65кг виборов Богдан Варшавський, третю сходинку у вазі 71кг посів Максим Лосковський. Першість у вазі 80кг виборов Олександр Буєвський. Другими у своїх вагових категоріях 92 та 97кг стали Володимир Івахів та Ілля Борщенко.