12 медалей привезли жмеринські борці з чемпіонату області

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 15.03.2019 17:06
  • 0

9 березня у місті Вінниця відбувся Чемпіонат Вінницької області з греко-римської боротьби серед дорослих. Жмеринським борцям вдалось вибороти 12 медалей: 7 золотих, 3 срібних та 2 бронзових.

У своїх вагових та вікових категоріях місця розподілилися наступним чином: у вазі 55кг перше місце здобув Валентин Миронюк, другу сходинку посів Дмитро Дубовецький, третє місце розділили Анатолій  Кушнір і Максим Кривов'язюк. Друге місце у вазі 60 кг виборов Іван Нескорождений. Першість у вазі 63 кг здобув Павло Машкевич, другим став Богдан Варшавський. Першу сходинку у вазі 67кг підкорив Максим Задриборода. Першими у вагових категоріях 72, 82, 87, 130 кг стали Артем Заморський, Георгій Підлесний, Валентин Тютя, Олександр Маринчук.